Strona główna O firmie PRACA Kontakt  
   
PL   EN   FR    Aktualności

EDROL Edyta Krzemińska

Czerwonka-Parcel 47E
96-500 Sochaczew
tel./fax 46 880 70 16
kom. 794 303 334
 
 

Produkcja koszy i klatek zbrojeniowych

Produkcja koszy i klatek zbrojeniowych

Nasz firma oferuje Państwu obsługę w zakresie produkcji koszy i klatek zbrojeniowych przy budowie ścian szczelinowych. Wszystkie elementy są wykonywane w oparciu o dokumentacje dostarczoną prze Klienta. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu klatek standardowych jak i klatek typu I, H, L, T.

Łącząc nowoczesne technologie oraz wysoko wykwalifikowany personel świadczymy usługi o najwyższym poziomie jakości. Możemy się pochwalić współpracą z firmami, które są liderem na rynku ogólnobudowlanym.

Nasze usługi wykonujemy zarówno na terenie firmy jak i bezpośrednio u klienta.

Zdobyte doświadczenia pozwalają nam sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

Posiadamy grupy profesjonalnych spawaczy i zbrojarzy oraz nowoczesny sprzęt spawalniczy. Swoje usługi świadczymy na terenie kraju jak również na terenie całej Europy, jesteśmy w pełni mobilni.

Proponujemy Państwu również wynajem pracowników wraz ze sprzętem.

Produkcja koszy i klatek zbrojeniowych Produkcja koszy i klatek zbrojeniowych Produkcja koszy i klatek zbrojeniowych Produkcja koszy i klatek zbrojeniowych
 
  © 2011-2014 EDROL • realizacja: kszynka.com   
  Nasze strony wykorzystują pliki cookie. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookie. Więcej...